Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kate Winslet na pokładzie Avatara

Aktorka dołączyła właśnie do obsady sagi Jamesa Camerona. Z pewnością zobaczymy ją w kontynuacji „Avatara”, ale obecnie nie poznaliśmy szczegółów dotyczących jej roli.

Entuzjazmu z ponownej współpracy z Winslet nie kryje reżyser sagi:

Kate i ja czekaliśmy 20 lat, od czasów współpracy przy Titanicu, aby ponownie pracować razem na planie. Nie mogę się doczekać, aż Kate sportretuje Ronal. – powiedział Cameron.

Jak na razie to wszystko, co wiemy na temat występu Kate Winslet w filmie. Nie wiemy czy jej bohaterka, Ronal, pojawi się we wszystkich czterech filmach czy tylko w „Avatar 2”.

W kontynuacji „Avatara” wystąpią także: Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Stephen Lang (Colonel Miles Quatrich), Sigourney Weaver (Dr. Grace Augustine) i Joel David Moore (Norm Spellman). Wśród nowych członków obsady pojawiają się między innymi Cliff Curtis (Tonowari) i Oona Chaplin (Varang). W nadchodzącej produkcji „Avatar 2” pojawią się również Stephen Lang (aktor ponownie sportretuje postać pułkownika Milesa Quaritcha) oraz Matt Gerald, który poprzednio wcielał się w postać kaprala Lyle’a Wainfleeta.

„Avatar 2” zadebiutuje w kinach 18 grudnia 2020 roku, a kolejne filmy odpowiednio: 17 grudnia 2021, 20 grudnia 2024 i 19 grudnia 2025.