Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Keanu Reeves marzy o roli Batmana

Reeves promuje obecnie animację „DC Liga Super-Pets”. Użycza w niej swojego głosu Batmanowi. Aktor zdradził, że jego marzeniem było wcielenie się w Mrocznego Rycerza w filmie aktorskim. DC, Warner Bros., słyszycie to?


Gdy Liga Sprawiedliwości została porwana, do akcji wkraczają super-zwierzaki. Czy uda im się uratować swoich przyjaciół? Poniżej prezentujemy zwiastun „DC Liga Super-Pets”, w którym możecie posłuchać jak w roli Batmana sprawdza się Keanu Reeves:

W trakcie uroczystej premiery „DC Ligi Super-Pets” aktor został zapytany czy nie wolałby zagrać Batmana w aktorskim filmie zamiast podkładać głos temu bohaterowi w animacji.

To zawsze było moje marzenie. – odpowiedział aktor. Skomentował również występ Roberta Pattinsona, który wcielił się w Mrocznego Rycerzaz Gotham w widowisku Matta Reevesa:

– Pattinson jest teraz Batmanem i radzi sobie świetnie. Może kiedyś przyjdzie czas na mnie. Kiedy będą potrzebować starszego Batmana.

W oryginalnej obsadzie głosowej animacji „DC Ligi Super-Pets” obok Dwayne’a Johnsona (Krypto) znaleźli się między innymi: Keanu Reeves, Kevin Hart, Diego Luna, John Krasinski, Natasha Lyonne, Vanessa Bayer oraz Kate McKinnon. Reżyserią „DC League of Super-Pets” zajęli się Sam Levine („Ralph Demolka”, „Tarzan”) i Jared Stern („Straż sąsiedzka”, „Stażyści”).

Reżyserią zajął się Jared Stern, który wspólnie z Johnem Whittingtonem napisał scenariusz produkcji. Premierę „DC League of Super-Pets” w polskich kinach zaplanowano na 29 lipca 2022 roku.