Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kiedy budzą się najgorsze koszmary? Zobaczcie polski zwiastun Upiornych opowieści po zmroku

Kino Świat, polski dystrybutor horroru Guillermo del Toro i André Øvredala, udostępnił nowy zwiastun filmu. Materiał do obejrzenia poniżej!

Opis dystrybutora:

Oto jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów roku! Wizjonerskie dzieło wyobraźni Guillermo del Toro – twórcy przełomowych obrazów: „Kształt wody” i „Labirynt Fauna”. Za kamerą wyprodukowanych i napisanych przez zdobywcę Oscara „Upiornych opowieści po zmroku” stanął André Øvredal, reżyser mrożących krew w żyłach horrorów „Autopsja Jane Doe” i „Łowca trolli”. W obsadzie zobaczymy aktorów znanych z: „Breaking Bad”, „Igrzysk śmierci” i „Orange Is the New Black”. „Upiorne opowieści po zmroku” to ekranizacja kultowych opowiadań grozy, łącząca klimat „Stranger Things”, przewrotność dzieł Stephena Kinga i motywy rodem z najkrwawszych miejskich legend. Koszmarne historie przebudzą się do życia 16 sierpnia, ale już dziś ich krwawy posmak daje zwiastun „Upiornych historii po zmroku”. Rzecz tylko dla widzów o mocnych nerwach!

Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco prawdziwe dla grupy przyjaciół, którzy trafią do opuszczonego domu Sarah.

W obsadzie „Scary Stories to Tell in the Dark” pojawią się m.in. Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Austin Zajur, Gabriel Rush, Dean Norris, Gil Bellows, Lorraine Toussaint oraz Natalie Ganzhorn.

Polska premiera obrazu została zaplanowana na 16 sierpnia.