Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kiedy dostaniemy zwiastun Wonder Woman 1984?

Reżyser wyczekiwanego widowiska od DC i Warner Bros., Patty Jenkins zdradziła kiedy zobaczymy zwiastun kolejnej odsłony przygód Wonder Woman.

Jenkins podzieliła się z fanami tą radosną informacją za pośrednictwem swojego Twittera. Oficjalnego zwiastuna “Wonder Woman 1984” mamy wyczekiwać podczas Sao Paulo Comic Con, który rozpocznie się 8 grudnia. Zarówno Jenkins, jak i gwiazda filmu – Gal Gadot, będą uczestniczyć w wydarzeniu.

Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i zacząć odliczać do grudnia. Co wiemy o filmie? Jak zapowiadał producent widowiska, Charlesa Roven, nie dostaniemy tradycyjnie rozumianego sequela:

Patty Jenkins była zdecydowała, że jej film powinien być kolejną odsłoną przygód Wonder Woman, ale nie typowym sequelem. (…) To inny czas, jednak zobaczymy co przez ten okres robiła Diana. To będzie zupełnie inna historia.

– zapowiedział twórca.

W obsadzie produkcji obok Gadot pojawią się też Connie Nielsen, Chris Pine, Robin Wright, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Gabriella Wilde, Kristoffer Polaha i Lyon Beckwith. Premierę zaplanowano na 5 czerwca 2020 roku.