Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kiedy pierwszy klaps na planie Flasha?

Jak twierdzi serwis The GWW oczekiwanie na odwlekające się wejście na plan zdjęciowych filmu “The Flash” ma wreszcie się skończyć. Podobno twórcy rozpoczną pracę nad produkcją jeszcze w listopadzie tego roku.

Być może za takim posunięciem stoi niedawna decyzja zarządu DC Extended Universe o skupieniu się na solowych widowiskach superbohaterskich.

Portal podaje także, że film będzie zależny od postępów innego filmu wytwórni Warner Bros., mianowicie trzeciej odsłony “Fantastycznych zwierząt”, gdzie Ezra Miller gra jedną z głównych ról.

O “The Flash” póki co nie wiadomo zbyt wiele, zwłaszcza, że wiele wcześniejszych wersji projektu zostało odrzuconych albo zmodyfikowanych. Całość pozostaje pod opieką Jonathana Goldsteina (“Klopsiki kontratakują”, “Spider-Man: Homecoming”) i Johna Francisa Daleya (“Wieczór gier”, “Szefowie wrogowie”), opracowujący scenariusz do filmu, nad którym ponadto będą pracować w charakterze reżyserów.

Przewiduje się, że o ile zdjęcia do “The Flash” ruszą w bieżącym roku, obraz trafi do kin nie wcześniej niż w pierwszej połowie 2021 roku.