Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kiedy możemy spodziewać się zwiastuna Star Wars: Episode VIII?

„Łotr 1” wchodzi do kin już w tym tygodniu, a już słyszy się o tym, że naprawdę wypada bardzo dobrze. Na RottenTomatoes ma obecnie bardzo wysoką punktację. Lucasfilm i Disney wciąż skupiają się na jego promocji, ale co z kolejnym epizodem sagi? Nie ma póki co mowy o jakimkolwiek zwiastunie, ale aktorka Daisy Ridley postanowiła przełamać ciszę podczas wywiadu dla Empire Online.

Ridley zapowiedziała:

Poszłam zobaczyć Riana w trakcie edycji i to było bardzo… (wydaje podekscytowany dźwięk) Rian wyglądał na bardzo zadowolonego. To jest bardzo, bardzo ekscytujące. Rian nie lubi pokazywać byle czego. Widziałam tylko najdrobniejsze szczegóły, jednak on lubi, kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Więc myślę, że tak naprawdę zobaczę to po raz pierwszy, kiedy będzie to całkowicie ukończone. Myślę, że nikt nie zobaczy wczesnych ujęć poza grupą edytującą…

A co ze zwiastunem?

Mogłabym pewnie zapytać, ale w tym tygodniu pojawia się „Łotr 1”, więc pewnie pozwolimy tej produkcji popłynąć, być cudowną, zobaczyć reakcję ludzi. Wszystko po kolei. Wiem, że w przyszłym roku jest Celebration. Może tam się coś pojawi? To tylko spekulacja tak swoją drogą. – dodaje aktorka.

Premiera „Star Wars: Episode VIII” zapowiedziana jest na 15 grudnia 2017 roku.