Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kiedy rozpoczną się prace na planie It: Chapter Two?

Datę premiery kontynuacji horroru w reżyserii Andresa Muschiettiego znamy już od dawna. Obraz ma trafić do kin we wrześniu przyszłego roku, ale do tej pory nie poznaliśmy dokładnej daty początku zdjęć. Jednak serwis Omega Underground zapowiada, że wie, kiedy ekipa filmowa rozpocznie prace.

Portal twierdzi, że prace na planie „It: Chapter Two” mają rozpocząć się 18 czerwca 2018 roku i potrwają do października lub początku listopada. Teraz pozostaje wyczekiwać informacji o obsadzie produkcji!

Fabułę „It: Chapter Two” przygotuje scenarzysta pierwszej odsłony horroru, Gary Dauberman, a reżyserię ponownie powierzono Andy’emu Muschietti. Akcja kontynuacji ma rozgrywać się 27 lat później i przedstawić historię tego, jak dorośli bohaterowie z pierwszego filmu, postanawiają wypełnić złożone w dzieciństwie przyrzeczenie i stają do ostatecznego starcia z przerażającym klaunem. Jak na razie nie wiadomo jacy aktorzy sportretują dorosłe wersje bohaterów horroru, jednak Jessica Chastain jest zainteresowana i powszechnie typowana do roli Bev.