Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kiedy wystartują prace na planie Thor: Love and Thunder?

Czwarty film o przygodach Thora to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Kinowego Uniwersum Marvela. Ostatnie wydarzenia związane z pandemią i ograniczeniami spowodowały opóźnienie prac nad filmem. Kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu? Na to pytanie odpowiedziała jedna z gwiazd obsady – Natalie Portman, czyli filmowa Jane Foster.

W jednym z ostatnich wywiadów aktorka zdradziła, że będzie brać udział w pracach na planie zdjęciowym w Australii na początku 2021 roku. Niedawno zaś do pracy wrócili twórcy i ekipa “Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings”, czyli jednej z pierwszych produkcji, jakie zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa.

Portman w “Thor: Love and Thunder” powróci do roli Jane Foster, która przejmie Mjolnir i będzie nowym Bogiem Piorunów. W filmie nie zabraknie oczywiście Chrisa Hemswortha jako Thora, a Tessa Thompson znów zagra Walkirię. Pojawią się też Strażnicy Galaktyki, a w roli złoczyńcy zobaczymy Christiana Bale’a. Za kamerą filmu stanie ponownie Taika Waititi, który stworzył również scenariusz widowiska.

Premiera “Thor: Love and Thunder” została zaplanowana na 11 lutego 2022 roku.