Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kilka szczegółów na temat fabuły kinowego Masters of the Universe

W sieci pojawiły się informacje o dość zaskakujących rozwiązaniach fabularnych, które ponoć chcą wprowadzić do swojego widowiska twórcy kinowej odsłony „Masters of the Universe”. Poniżej możliwe spoilery!

Serwis That Hashtag Show utrzymuje, że dotarł do scenariusza napisanego przez Davida S. Goyera. Według ich informacji w filmie He-Man i Szkieletor będą braćmi!

W kinowym „Masters of the Universe” król Randor, władca Eternii, dziedzic Posępnego Czerepu ma mieć dwóch synów: starszego Keldora i młodszego Adama. Keldor to idealny następca tronu, odpowiedzialny i oddany syn, oczko w głowie króla Randora. Adam zaś to nieokrzesany młodzieniec, czarna owca rodziny, który wystawia na próbę cierpliwość ojca. Szereg tragicznych wydarzeń doprowadza jednak Eternię na granicę zniszczenia, a król Randor przekłada dobro kraju i swojego ludu nad ukochanego syna i zdradza Keldora. To doprowadza ostatecznie do przemiany Keldora w Szkieletora, a niedoceniany do tej pory Adam rozpocznie heroiczną walkę o przyszłość Eternii.

Są to oczywiście niepotwierdzone informacje, więc nie wiemy czy w kinach zobaczymy choćby zbliżoną opowieść. Reżyserią widowiska mają zająć się bracia Aaron i Adam Nee („Band of Robbers”, „The Last Romantic”). Premiera „Masters of the Universe” zaplanowana jest na 18 grudnia 2019 roku.