Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kilka szczegółów na temat kontynuacji Kingsman

Jedną z niespodzianek zeszłego roku był pełen akcji thriller od 20th Century Fox, „Kingsman: The Secret Service”, który zarobił 128,2 mln dolarów w swoim kraju, natomiast w skali światowej aż 414,3 mln dolarów, przy budżecie wynoszącym 81 mln. To tam widzowie poznali Tarona Egertona w roli Eggsy’ego, który powróci również w zapowiedzianym sequelu „Kingsman: The Golden Circle”. Podczas jednej z konferencji prasowych aktor zdradził kilka faktów na jego temat.

Wcześniej zapowiedziano, że data premiery „Kingsman: The Golden Circle” przypada na 16 czerwca 2017 roku, jednak przeniesiono ją na 6 października.

Matthew Vaughn idzie z tym jeszcze dalej. To jest całkowicie szalone. Julianne Moore jest złoczyńcą i potrafi być naprawdę przerażająca. Jest naprawdę, naprawdę, naprawdę świetna. Więc to jest większe, bardziej złe, mamy więcej broni. Wszystko. Jest zabawa. – wyjawia aktor.

Produkcja zakończyła się we wrześniu i wiemy, że tym razem Eggsy i Merlin odwiedzą USA, gdzie spotkają bohaterkę graną przez Halle Berry oraz cowboya znanego pod pseudonimem Jack Daniels, którego gra Pedro Pascal. No i jak już wiemy, Julianne Moore gra głównego antagonistę. A kiedy pojawi się pierwszy zwiastun?

Raczej nie mogę sobie wyobrazić, żeby to miało miejsce bardzo późno w 2017 roku. Myślę, że być może teaser pojawi się w przeciągu pierwszych miesięcy nowego roku. Mamy październikową datę premiery. To zależy od kilku rzeczy, wiec naprawdę nie wiem. Matthew Vaughn pracuje w tajemniczy sposób, ale nie będziecie zawiedzeni, to będzie znakomite. – dodaje Egerton.