Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kilka szczegółów na temat przygód Finna w The Last Jedi

Wyczekiwany przez fanów pierwszy teaser „Star Wars: The Last Jedi” nie ujawnił zbyt wiele w związku ze ścieżkami obranymi przez poszczególnych bohaterów. Jednym z nich jest Finn, chociaż już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że jego przygoda będzie powiązana z Rose (graną przez Kelly Marie Tran). Teraz dziennikarze z Making Star Wars postanowili wyjawić kilka szczegółów związanych z ich perypetiami, które wywnioskowali na podstawie wycieku kilku zdjęć z planu. Oczywiście mogą to być tylko plotki i przypuszczenia.

W marcu, podczas kręcenia filmu w Dubrowniku, wyciekło kilka zdjęć, które przedstawiały między innymi wielką, podobną do konia istotę. Making Star Wars podaje, że te istoty zwane są „falthiers” i są czymś w rodzaju koni wyścigowych. Sceny z tej lokalizacji są opisywane jako Canto Bight lub też „the casino planet”, co by wyjaśniało obecność koni wyścigowych. Na zdjęciu widać dwójkę ludzi, którzy biorą udział w wyścigu. Prawdopodobnie są to Finn i Rose. Zdjęcia możecie zobaczyć pod tym adresem, a oto informacje, do których dotarł portal:

Finn i Rose ukrywają się w stajni, gdzie spotykają cudzoziemca, który dogląda stajni. Znajdują się tam również dżokeje (w końcu ktoś musi jeździć na falthiers). Finn szybko rozmawia z tym cudzoziemcem, a potem kradnie jednego falthiera i na skradzionym rumaku trafia na wyścig. W końcu Finn i Rose walczą z naganiaczami i ludźmi z Canto Bight. Po tym jak wygrywają, w dużej mierze dzięki Rose, jadą do kawiarni i spotykają się z ich osobą kontaktową, zgodnie z harmonogramem.

„Star Wars: The Last Jedi” w reżyserii Riana Johnsona pojawi się w kinach 15 grudnia.