Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

King Kong w japońskiej zapowiedzi

 

W sieci pojawił się nowy teaser produkcji „Kong: Skull Island”, a także plakat promocyjny, który po naświetleniu promieniami ultrafioletowymi, odkrywa interesujące tajemnice. Wszystkie materiały możecie zobaczyć poniżej!

10 marca 2017 na ekrany kin wejdzie kolejny film o King Kongu, „Kong: Wyspa Czaszki” w reżyserii Jordana Vogt-Robertsa. Ze wcześniejszych informacji wynika, że fabuła „Kong: Skull Island” skupi się na grupie badaczy, którzy przybywają na wyspę zamieszkiwaną przez nowe, dziwne stworzenia i mityczne bestie.

W filmie zobaczymy Toma Hiddlestrona, Brie Larson, Corey’a Hawkinsa oraz Jasona Mitchella. Poza wyżej wymienionymi bohaterami w filmie pojawią się również: Samuel L. Jackson, John Goodman, Thomas Mann, Shea Whigham, Eugene Cordero oraz Tian Jing. Najnowszy spot promocyjny produkcji:

Poniżej zaś możecie zobaczyć ten sam plakat „Kong: Skull Island” w dwóch wersjach. Po naświetleniu UV ukazują się na nim notatki tajnej organizacji Monarch, która to pojawiła się już w „Godzilli z 2014 roku. Dodatkowo możemy na nim zauważyć zarys tego potwora. Czyżby produkcja Vogt-Robertsa szykowała podwaliny pod przyszłe spotaknie King Konga z Godzillą? Wydaje się to być bardzo prawdopodobne, a wszystkiego dowiemy się w marcu przyszłego roku.

kong plakat 1

 

kong plakat UV