Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kingpin nie spotka Spider-Mana

 

Na 7 lipca przyszłego roku zapowiedziana jest premiera filmu „Spider-Man: Homecoming” z Tomem Hollandem w tytułowej roli. Postać ta zadebiutowała już w „Civil War”, a aktor podpisał umowę zobowiązującą go do udziału w trzech produkcjach. Jednak Ci, którzy liczą na jakieś spotkanie z bohaterem Brooklynu i zderzenie światów filmowego i telewizyjnego, powinni porzucić nadzieję.

Choć wielu bohaterów z seriali Netflixa, np. „Jessica Jones” czy „Luke Cage”, stanowi istotną część MCU, to jednak nigdy nie doszło do crossovera pomiędzy telewizją i kinem. Wielu widzów miało nadzieję, że Kingpin pojawi się w którymś z filmów o Spider-Manie, jednak na to się nie zanosi. Vincent D’Onofrio, aktor wcielający się w tego bohatera, został zapytany przez jednego z fanów na Twitterze o to, czy pojawi się w „Spider-Man: Homecoming”:

Wątpię. W filmie już jest wielu bohaterów do eskploatacji. – wyjaśnił.

Krążyły plotki, że to właśnie on zagra głównego antagonistę, ale nigdy nie zostało to potwierdzone. Wiemy, że będzie to Vulture (Michael Keaton). W komiksach Spidey i Kingpin spotkali się kilka razy, ale w filmach chyba raczej do tego nie dojdzie.

Inny fan z kolei zapytał aktora, czy chciałby, aby Kingpin dostał swój własny serial.

Powiedzcie to Marvelowi. Ja jestem w pobliżu. – odpowiedział.