Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kingsglaive Final Fantasy XV – pierwsze 12 minut filmu!

 

W sieci pojawił się fragment filmu „Kingsglaive Final Fantasy XV”. Obejrzyjcie materiał poniżej.

„Kingsglaive Final Fantasy XV” to stworzony techniką motion capture film, który stanowi prequel gry „Final Fantasy XV”. To jednak nie jedyny powód, by zawiesić na nim oko!

Twórcy zagwarantowali prawdziwie gwiazdorską obsadę: w filmie zobaczymy znanego z roli Jesse’ego Pinkmana z „Breaking Bad” Aarona Paula oraz gwiazdy „Gry o tron” – Lenę Headey (Cersei Lannister) oraz Seana Beana (Eddard Stark).

Oficjalny opis fabuły, a także fragment filmu i plakat promocyjny poniżej:

Magiczne królestwo Lucis jest domem dla świętego Kryształu, tymczasem groźne imperium Nilfheim pragnie go ukraść. Król Lucis, Regis (Sean Bean), dowodzi elitarną jednostką żołnierzy, znaną pod nazwą Kingsglaive. Dzierżąc królewską magię, Nyx (Aaron Paul), wraz z innymi żołnierzami, walczy by obronić Lucis. Po tym, jak siła militarna imperium wdziera się z impetem do Lucis, król Regis zostaje postawiony przed ultimatum: wydać swojego syna, księcia Noctisa, za księżniczkę Lunafreyę z Tenebrae (Lena Headey), która więziona jest w Nilfheim i oddać swoje ziemie we władanie imperium. Mimo że król zgadza się na stawiane mu warunki, jasnym staje się, że imperium na tym nie poprzestanie, a na drodze pomiędzy nimi a dominacją nad światem stoi jedynie Kingsglaive.

Premiera produkcji będzie miała miejsce już 19 sierpnia.

FF XV plakat