Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kingsman 3 w planach Matthew Vaughna!

 

Dochodzą do nas bardzo dobre wieści o filmowej serii „Kingsman”. Reżyser dwóch filmów o przygodach agenta Eggsy’ego (Taron Egerton), Matthew Vaughn, ma w planach trzecią część! Okazuje się, że już podczas prac nad nadchodzącym „Kingsman: The Golden Circle”, planował kolejny film.

Nie spodziewacie się jaki los spotka Eggsy’ego w sequelu. Mogę jedynie zdradzić tyle, że pisząc drugą część, cały czas myślałem o trzeciej. Kontynuacja stanowi pewien pomost, a jeżeli widzowie dopiszą, nakręcimy kolejny film. – zapowiedział w jednym z wywiadów Vaughn.

W 2014 roku „Kingsman: Tajne służby” („Kingsman: The Secret Service”) zarobił 128,2 mln dolarów na rodzimym rynku, natomiast w skali światowej przyniósł łączne zyski w wysokości 414,3 mln dolarów, a to wszystko przy budżecie wynoszącym 81 mln. To tam widzowie poznali Tarona Egertona w roli Eggsy’ego, który powraca również w nadchodzącym „Kingsman: Złoty krąg”.

W obsadzie  „Kingsman: The Golden Circle” obok Tarona Egertona pojawią się m.in. Julianne Moore, Jeff Bridges, Vinnie Jones, Elton John, Channing Tatum, Sophie Cookson, Hanna Alström i Poppy Delevingne, nie zabraknie również Colina Firtha. Scenariusz „Kingsman: Złoty krąg” we współpracy z Jane Goldman napisał Matthew Vaughn, który ponownie stanął również za kamerą. Premiera produkcji 22 września!

Oficjalny opis produkcji:

„Eggsy”, obecnie jeden z najlepszych agentów organizacji Kingsman, musi pozyskać zaskakującego sojusznika, by rozwiązać zagadkę spektakularnego ataku i odkryć tajemnicę potężnej organizacji zwanej „Złotym Kręgiem”, na czele której stoi wyjątkowo niebezpieczny, bo całkowicie nieobliczalny lider, dążący do władzy nad światem.