Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Klub Frajerów na konfrontacyjnych plakatach To: Rozdział II

Jeszcze chwila, a w kinach będzie miała premiera druga odsłona niezbyt przyjemnych perypetii dzieciaków z miasteczka Derry, które po długich latach wracają do domu i… koszmaru. A Warner Bros. i New Line Cinema właśnie zaprezentowały dość ciekawe plakaty, na których skonfrontowani są aktorzy grający młodsze i starsze wersje bohaterów.

Na poniższych reprezentacjach widać siedmioro członków Klub Frajerów: Billa Denbrough (James McAvoy i Jaeden Martell), Beverly Marsh (Jessica Chastain i Sophia Lillis), Richie Tozier (Bill Hader i Finn Wolfhard), Eddie Kaspbrak (James Ransone i Jack Dylan Grazer), Mike Hanlon (Isaiah Mustafa i Chosen Jacobs), Ben Hanscom (Jay Ryan i Jeremy Ray Taylor) oraz Stanley Uris (Andy Bean i Wyatt Oleff). Podobne stylistycznie – z tym, że stworzone przez fanów – plakaty drugiej części „To”, pojawiały się przy okazji „poszukiwań” aktorów, mogących sportretować starsze wersje bohaterów.

Pierwsza część “To” stała się najlepiej zarabiającym horrorem w historii kina. Produkcji udało się zarobić ponad 700 milionów dolarów przy budżecie 35 mln.

Film będzie opowiadać o dalszych losach członków Klubu Frajerów, powracających po 27 latach do Derry, aby ostatecznie rozstrzygnąć kwestię tytułowego stwora, przybierającego postać demonicznego klauna i zmieniającego życie lokalnych dzieci w koszmar, zwieńczony śmiercią.

Reżyserią “To: Rozdział II” zajął się Andres Muschietti (“Mama”, “To”), opierający się na scenariuszu napisanym przez Gary’ego Daubermana (“Annabelle”, “Zakonnica”, “To”). Zdjęcia były kręcone w Kanadzie – w Toronto, Oshawie i Port Hope.

Do polskich kin realizacja trafi 6 września.


Źródło: wegotthiscovered.com