Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kogo tak naprawdę bał się Hulk w Infinity War?

Choć Bruce Banner (Mark Ruffalo) dosyć często pokazywał się w „Avengers: Infinity War”, to nie można tego samego powiedzieć o jego drugim “ja”, Hulku. Wielu fanów sądzi, że jego odmowa współpracy z Bannerem wynika z przegranej w walce z Thanosem na początku filmu. Ruffalo postanowił wyjaśnić, jak było naprawdę. Okazuje się, że Hulk bardziej bał się Bannera niż Thanosa! Podobno bracia Russo chcieli też, aby chociaż raz to Banner był bohaterem a nie Hulk.

Wiele razy zastanawialiśmy się jak zakończyć film z pomocą Bannera. Czy może powtórzymy motyw z Hulkiem wyskakującym w ostatniej chwili, czy może jednak spróbujemy czegoś nowego? I myślę, że w tym momencie pragnęliśmy, aby to w końcu Banner został swoim bohaterem, chociaż raz. – zdradził aktor.

Zagłębiając się w ten temat Ruffalo wyznał, że pomiędzy Hulkiem i Bannerem istnieje pewne napięcie. Po „Avengers: Czas Ultrona”, dzięki pomocy reżysera Jessa Whedona, aktor uświadomił sobie, że największym lękiem Hulka jest tak naprawdę Bruce Banner.

Joss zapytał: “Czego boi się Hulk?” I ciężko było mi wymyślić odpowiedź, no bo czego może się bać najsilniejsza rzecz we wszechświecie? Jaka mogłaby tutaj być w ogóle możliwość? A potem sobie uświadomiłem, że to Banner. Jedyna rzecz, której Hulk się boi to Banner. – kontynuuje Ruffalo.

Co zrobi Hulk w „Avengers 4”, którego premiera zapowiedziana jest na 3 maja 2019?