Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kogo z obsady Justice League faworyzuje Aquaman?

Warner Bros. i DC Comics szykują w tym roku dla fanów aktorskie widowisko „Liga Sprawiedliwości”. Do debiutu ekranowego drużyny, w której skład wchodzą m.in. Superman, Batman, Wonder Woman, Flash i Cyborg, pozostało jeszcze trochę czasu, jednak w sieci co raz pojawiają się nowe informacje o produkcji. Tym razem filmowy Aquaman, czyli Jason Momoa, zdradził którego członka Justice League lubi najbardziej.

Aktor znajduje się obecnie w trasie promocyjnej najnowszego serialu ze swoim udziałem, dramatu historycznego „Frontier”. W jednym z wywiadów nie zabrakło jednak pytań o widowisko od DC Comics i Warner Bros. Magazyn The Hollywood Reporter zapytał aktora o to, z kim najlepiej dogadywał się na planie „Ligi Sprawiedliwości”:

Z Flashem, Ezrą Millerem. Bez wątpienia to najlepszy bohater. Jest jak mój młodszy brat. – zdradził Momoa.

O tym jak zgrała się cała ekipa „Justice League” przekonamy się już w listopadzie, gdy superprodukcja wejdzie na ekrany. Za jej reżyserię odpowiada Zack Snyder, a scenariusz przygotował Chris Terrio. W filmie pojawią się m.in. Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Gal Gadot (Diana Prince / Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman / Arthur Curry), Ezra Miller (Barry Allen / Flash), Ray Fisher (Victor Stone / Cyborg), a także Amber Heard (Mera) i Amy Adams (Lois Lane).

Oficjalny opis poniżej:

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.