Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kogo zobaczymy w kinowych Birds of Prey?

Warner Bros. i DC Films rozpoczęły poszukiwania aktorek do głównych ról w widowisku „Birds of Prey”, możemy się więc spodziewać w najbliższej przyszłości informacji o angażach. Portal Comic Book Movie podzielił się z czytelnikami swoją TOP listą kandydatek.

Z wcześniejszych pogłosek na temat widowiska wynika, że studia przymierzają się do oficjalnego ogłoszenia składu ekranowych „Birds of Prey”. Prawdopodobnie w składzie tytułowej drużyny zobaczymy znane z „Legionu samobójców” Harley Quinn (Margot Robbie) i Katanę (Karen Fukuhara), a obok nich pojawią się także Czarny Kanarek, Łowczyni oraz Lady Shiva. Ich zadaniem będzie ratunek Cassandry Cain aka Batgirl z rąk jej złego ojca Davida Caina., będącego głównym czarnym charakterem filmu.

W filmie zabraknie Barbary Gordon, komiksowej Wyroczni, specjalistki od nowoczesnych technologii, która wspomagała drużynę superbohaterem. Podobno jej zadania ma w filmie przejąć Harley Quinn.

Natomiast według Comic Book Movie dobrze by było zobaczyć w filmie Alexandrę Daddario (“Baywatch. Słoneczny patrol”) jako Huntress oraz Vanessę Kirby (“The Crown”) lub Jodie Comer (“Obsesja Eve”) jako Black Canary. Portal zastrzega jednak, że są to nieoficjalne przypuszczenia i obsadowe marzenia, choć sugeruje, że wytwórnia ma zamiar spotkać się i zaproponować angaż Daddario.

Alexandra Daddario

 

Jodie Comer

 

Vanessa Kirby