Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kogo zobaczymy w nowym Kruku?

Fani oryginalnego filmu „The Crow”, w którym główną rolę odegrał Brandon Lee, wciąż mają pewne obawy co do reboota. Choć na pokładzie jest znakomity Jason Momoa, a reżyseruje Corin Hardy, to wciąż czegoś brakuje. Teraz jednak pojawił się pewien przełom, który ukazuje, że film będzie wierny oryginałowi. Ujawniono listę bohaterów, którzy mają się wystąpić w filmie.

Opisy bohaterów, który pojawią się w filmie prezentujemy poniżej.

T-BIRD: Trzydziestoletni, silny i żylasty mężczyzna z zimnymi oczami wilka i niepohamowanym głodem w miejscu, w którym powinno bić jego serce. Pozbawiony sumienia, wytatuowany. Przejął stary Hotel Reno na obrzeżach miasta, gdzie trzyma się z Top Dollar i jego gangiem.

TOP DOLLAR: Chuda, gadzia kobieta w wieku 20-30 lat, która jest mistrzynią żądzy władzy i okrucieństwa, dzięki którym przetrwała. Ma niemal psychiczny instynkt do wyczuwania kłamstwa, jej miażdżące spojrzenie przypomina Meduzę… Dziewczyna T-Birda i współkierowniczka Hotelu Reno.

SHELLY: Dziewczyna w wieku 28-35 lat, jedyna prawdziwa miłość Erica. Utalentowana tancerka. Jej pasją jest nauczanie tańca dziewcząt w jej domowym studio. Shelly ma nadzieję na stworzenie pokoju w społeczności poprzez uczenie dzieci, dopóki nie zostaje zamordowana przez gang T-Birda i Top Dollar. Eric próbuje pomścić jej śmierć.

DETEKTYW ALBRECHT: Kobieta w wieku 40-50 lat. Zmęczona światem dusza w pogniecionym garniturze. Nawiedzana przez nierozwiązane śledztwo w sprawie śmierci Erica i Shelly. Próbuje sobie poradzić z problemami małżeńskimi i coraz większą falą przestępczości i korupcji na ulicach miasta. Ma serce wojownika.

RATSO: Przegrał w życiowej loterii i dobrze o tym wie. Około 20 lat, zła twarz, zła skórka, złe zęby. Chciałby być T-Birdem. Pielęgnuje w sobie nienawiść do wszystkich pięknych i dumnych rzeczy. Chciałby być numerem jeden.

FUN BOY: w wieku około 20-30 lat. Jego krwiobieg jest wypełniony koktajlem nielegalnej farmakologii. Prowadzi kuchnie narkotykowe w Hotelu Reno. Nosi długi skórzany płaszcz z wesołą czaszką…

TIN TIN: Potężny, monstrualny człowiek w wieku około 30 lat. Mistrz na ringu T-Birda. Niemiły i twardy.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 2 marca 2019 roku.