Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kolejna aktorka dołącza do obsady Infinity War

Zbliżająca się wielkimi krokami produkcja „Avengers: Infinity War” wstrząśnie całym światem MCU i jego fanami. Zobaczymy w niej Iron Mana, Kapitana Amerykę, Thora, Hulka, Doktora Strange, Kapitana Marvela, Czarną Panterę… a nawet Strażników Galaktyki. Cała śmietanka towarzyska na jednym ekranie? To z pewnością będzie wielkie widowisko! Co zaskakujące, teraz potwierdzono obecność w produkcji kolejnej bohaterki.

 

W superprodukcji Marvela pojawi się bowiem Valkyrie (Tessa Thompson). Jej postać zadebiutuje na wielkim ekranie w „Thor: Ragnarok”, którego premiera już w październiku. Przy tej okazji pojawiły się nowe materiały z planu zdjęciowego produkcji, która powstaje obecnie w Wielkiej Brytanii.

Jak na razie fabuła „Avengers: Infinity War” jest utrzymywana w tajemnicy. Film, wraz z drugą częścią, ma być zamknięciem wszystkich trzech faz MCU. Obsada aktorska jest zdecydowanie godna uwagi: Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Scarlett Johansson, Chris Pratt, Zoe Saldana, Benedict Cumberbatch, Pom Klementieff, Tom Holland, Peter Dinklage, Paul Bettany, Samuel L. Jackson, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel, Benedict Wong, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Brie Larson i Josh Brolin.

Na pokładzie oczywiście znani wszystkim bracia Russo, Anthony i Joe – po drugiej stronie kamery. Scenariusz przygotowali Christopher Markus i Stephen McFeely.

Zanim jednak obejrzymy „Infinity War”, pojawi się kilka innych godnych uwagi produkcji. Obecnie w kinach wyświetlani są „Strażnicy Galaktyki vol. 2”, a 7 lipca „Spider-Man: Homecoming”. W tym roku zobaczymy także trzecia część „Thora”, a w 2018 zadebiutuje „Black Panther” i oczywiście „Infinity War” oraz „Ant-Man and the Wasp”, a w 2019 roku „Captain Marvel”.