Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kolejna zapowiedź Iluzji 2

 

W sieci zaprezentowano oficjalny zwiastun kontynuacji „Iluzji”. Największa magiczna sztuczka świata czeka na widzów już w czerwcu!

W kontynuacji hitu z 2013 roku, który zarobił na całym świecie 351 milionów dolarów przy budżecie 75 milionów, powrócą znane z pierwowzoru gwiazdy. Ponownie pojawią się Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco i Morgan Freeman, a obok nich pojawią się m.in. Daniel Radcliffe oraz Sanaa Lathan. Nie zobaczymy natomiast Isly Fisher, którą zastąpi Lizzy Caplan.

Poprzednią część reżyserował Louis Leterrier, a tym razem za kamerą stanie Jon M. Chu – twórca m.in. „Step Up 2” czy „G.I. Joe: Odwet”. Scenariuszem zajęli się Pete Chiarelli („Narzeczony mimo woli”) oraz Ed Solomon („Iluzja”, „Faceci w czerni”, „Teściowie”). Poniżej oficjalny opis produkcji:

Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

Światowa premiera superprodukcji jest zaplanowana na 10 czerwca, a poniżej prezentujemy Wam najnowszy zwiastun „Now You See Me: The Second Act”.