Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kolejne zdjęcie z Przebudzenia Mocy – Lord Sith Kylo Ren!

Magazyn „Empire” ujawnił nowe zdjęcie zamaskowanego Lorda Sith Kylo Rena (Adam Driver) z nadchodzącej superprodukcji „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”.

W niedawnej okładkowej sesji zdjęciowej magazyn „Empire” zaprezentował bohaterów najnowszego filmu z serii „Gwiezdne Wojny”. Mogliśmy się więc spodziewać, że w najbliższym czasie pojawią się kolejne zdjęcia i doniesienia odnośnie produkcji J.J. Abramsa. Oczekiwania fanów zostały spełnione i tym razem magazyn opublikował w sieci nowe zdjęcie Kylo Rena. Jutro natomiast mają się ukazać najnowsze wiadomości o „Przebudzeniu Mocy”.

Jak na razie nie wiemy zbyt wiele na temat jednego z głównych złoczyńców nowej trylogii – Lordzie Sith Kylo Renie. Wiadomo jedynie, że postać grana przez Adama Drivera ma szukać zemsty na Hanie Solo. Spekuluje się, że być może jutro „Empire” zdradzi trochę szczegółów, a tymczasem pozostaje nam jedno oficjalne zdjęcie zaprezentowane przez magazyn. Fotografia poniżej.

Światowa premiera superprodukcji „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” zaplanowana została na 16 grudnia 2015, a w Polsce film zobaczymy 2 dni później, 18 grudnia.

reno

reno2