Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kolejny spot promujący serial Jessica Jones

Do premiery kolejnej komiksowej adaptacji na Netfiksie pozostało jeszcze trochę ponad miesiąc. „Jessica Jones” zadebiutuje już 20 listopada, a tymczasem prezentujemy Wam najnowszy teaser serialu.

Możecie się powoli nastawiać na kolejną postać z uniwersum Marvela. W rolę głównej bohaterki wciela się Krysten Ritter, a showrunner Melissa Rosenberg przyznaje, że „Jessica Jones to zupełnie coś innego niż Daredevil” i ma nadzieję, że produkcja przypadnie fanom do gustu.

David Tennant wciela się natomiast w rolę głównego złoczyńcy znanego jako Purple Man. Rachael Taylor zagra Trish Walker, najlepszą przyjaciółkę Jessici. Carrie-Anne Moss wciela się w Harper, potencjalnego wroga.

„Jessica Jones” będzie drugim z czterech planowanych przez Marvela i Netfliksa seriali (pierwszym z nich był znakomicie przyjęty „Daredevil”).
Ritter zagra tytułową Jessikę Jones, która po krótkiej karierze superbohaterki walczącej ze złem, próbuje powrócić do normalniejszego życia prywatnego i kariery zawodowej. Zatrudnia się więc jako detektyw specjalizujący się w sprawach dotyczących osób o nadprzyrodzonych zdolnościach.

Pierwszy sezon serialu ma liczyć 13 odcinków.

Poniżej najnowszy spot.