Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kolejny wielki powrót w sadze Avatar

James Cameron potwierdza kolejny powrót obsadowy. Tym razem chodzi o jednego z głównych czarnych charakterów „Avatara”. Mamy dla Was ostrzeżenie, jeśli wystrzegacie się spoilerów, to w rozwinięciu artykułu takowe się znajdują.

Reżyser i scenarzysta Avatara, James Cameron potwierdził, że w nadchodzącej kontynuacji „Avatara” pojawi się Stephen Lang. Aktor ponownie sportretuje postać pułkownika Milesa Quaritcha. Tym samym będzie to już drugi „powrót z zaświatów” – niedawno potwierdzono, że w produkcji wystąpi Matt Gerald, który wcielał się w postać kaprala Lyle’a Wainfleeta.

W dalszych częściach „Avatara” interesujące jest to, że zostaly oparte na postaciach, które są znane widzom. Oczywiście, zostali wprowadzeni nowi bohaterowie, lokacje i stwory. Wziąłem jednak znane postacie i umieściłem ich w nieznanych do tej pory miejscach, przygotowałem im zupełnie nowe przygody. Nie oczekujcie jednak, że za każdym razem pojawi się grupa nowych bohaterów. Ciekawe jest także to, że nie ma nowych złoczyńców. To będzie ten sam gość, ten sam skurczybyk we wszystkich czterech produkcjach. Stephen Lang jest dobry, a będzie coraz lepszy. Gwarantuje, że jego kreacja rozwali system. – zapowiada Cameron.

avatar lang

W „Avatar 2” wystąpią: Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Stephen Lang (Colonel Miles Quatrich), Sigourney Weaver (Dr. Grace Augustine) i Joel David Moore (Norm Spellman). Wśród nowych członków obsady pojawiają się między innymi Cliff Curtis (Tonowari) i Oona Chaplin (Varang).

„Avatar 2” zadebiutuje w kinach 18 grudnia 2020 roku, a kolejne filmy odpowiednio: 17 grudnia 2021, 20 grudnia 2024 i 19 grudnia 2025.