Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kolejny zwiastun 3. części Obecności

W sieci zaprezentowano nowy 1-minutowy materiał promocyjny horroru „Obecność 3: Na rozkaz diabła”. Premiera obrazu została zaplanowana hybrydowo: w ofercie HBO i w kinach.

Światowa premiera 3. części „Obecności” już dziś, a w Polsce obraz pojawi się 11 czerwca. Oficjalny opis i zapowiedź „Obecność 3: Na rozkaz diabła” (ang. „The Conjuring: The DevilMade Me Do It”):

“Obecność 3: Na rozkaz diabła” to budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.

Reżyserią zajął się tym razem Michael Chaves, który uniwersum poznał kręcąc „Topielisko. Klątwę La Llorony”, a scenariusz opracował David Leslie Johnson-McGoldrick. W głównych rolach powrócą Patrick Wilson i VeraFarmiga. W filmie ponadto zagrali Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard.