Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Koniec dzieciństwa Arthura C. Clarke’a już w grudniu! (nowy zwiastun)

„Koniec dzieciństwa” Arthura C. Clarke’a jest jedną z najbardziej cenionych powieści sci-fi wszechczasów. Nic dziwnego, że doczekała się swojej adaptacji. Sześciogodzinna seria telewizyjna, która powstała w oparciu o tę powieść pojawi się na Syfy już 14 grudnia i będzie kontynuowana przez kolejne kilka dni. Teraz macie okazję nacieszyć oko trailerem.

Producentem wykonawczym jest Akiva Goldsman i Michael De Luca. W obsadzie zobaczymy następujących aktorów: Charles Dance, Mike Vogel, Daisy Betts, Yael Stone, Julian McMahon, Osy Ikhile i Colm Meaney.

„Koniec dzieciństwa” to historia o pokojowej inwazji obcych na Ziemię. Obiecują oni wyeliminować ubóstwo, wojny i choroby – tym samym zapoczątkowując złoty wiek pokoju, zdrowia i bezpieczeństwa dla całej ludzkości. Ale dlaczego obcy przybysze ukrywają swój wygląd? I czego tak naprawdę chcą od Ziemi? Niektórzy zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że za owe zmiany trzeba będzie zapłacić. A prawda o intencjach przybyszy zostaje ujawniona, ludzkość odkryje, że ich los może się okazać koszmarem, a nie snem.