Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kostium Batmana z Justice League

Warner Bros. Pictures postanowiło podsycić zainteresowanie fanów kinowym uniwersum DC. Już w przyszłym tygodniu Comic-Con w San Diego, na którym zapewne zostaną zaprezentowane nowe materiały promocyjne, ale do tego czasu musi nam wystarczyć poniższa fotografia.

Na najnowszej fotografii promocyjnej znaleźli się Wonder Woman, Flash i Batman, który nareszcie wyszedł z cienia. Nareszcie więc możemy dokładniej przyjrzeć się kostium owi Mrocznego Rycerza.

Tytułową ekipa superbohaterów z „Justice League” od Zacka Snydera i Jossa Whedona wystąpi na ekranie w składzie: Henry Cavill (Superman), Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash) oraz Ray Fisher (Cyborg).

Obok nich na w filmie pojawią się również Connie Nielsen (Królowa Hippolyta), Kiersey Clemons (Iris West), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), J.K. Simmons (Komisarz Gordon), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Jesse Eisenberg (Lex Luthor) i Ciarán Hinds (Steppenwolf).

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

„Liga Sprawiedliwości” zadebiutuje w kinach 17 listopada!

wdzianko batka