Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kraina cudów w nowym zwiastunie

Studio Paramount udostępniło w sieci kolejny zwiastun ciekawie zapowiadającej się animacji „Kraina cudów”. Zapraszamy do oglądania!

Reżyserią animacji zajął się Dylan Brown, a scenariusz przygotował Lino DiSalvo („Piorun”). Animacja przedstawi historię pewnego wyjątkowego parku rozrywki, który zostaje ożywiony dzięki niezwykłej i nieograniczonej wyobraźni dziewczynki o imieniu June.

Oficjalny opis animacji:

June, urodzona optymistka, dla której każdy nowy dzień jest nową przygodą, niespodziewanie odkrywa nieprawdopodobne, ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt. Tyle że coś tam nie gra… June wkrótce odkryje, że park istnieje tylko w jej wyobraźni, jest więc jedyną osobą, która może zaprowadzić tam porządek. Dziewczynka łączy siły z niezwykłymi zwierzakami, by ocalić park i przywrócić jego cudowną atmosferę.

W oryginalnej obsadzie głosowej pojawią się: Mila Kunis, Jennifer Garner, Matthew Broderick, John Oliver, Kenan Thompson, Ken Jeong, Norbert Leo Butz, Brianna Denski oraz Ken Hudson Campbell.

Światowa premiera „Krainy cudów” 15 marca 2019 roku, a do polskich kin animacja zawita 10 maja 2019 roku.