Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kraven The Hunter | Jak prezentuje się Taylor-Johson w roli głównej?

Do sieci trafiło pierwsze zakulisowe zdjęcie z planu widowiska „Kraven The Hunter”. Możemy na nim zobaczyć odtwórcę tytułowej roli, czyli Aarona Taylor-Johsona („Avengers: Czas Ultrona”).

Prace nad filmem „Kraven The Hunter” już trwają. W mediach znalazło się już pierwsze zdjęcie zza kulis produkcji, prezentujące Aarona Taylor-Johsona jako Kravena. Niestety, Kraven jest w cywilnym ubraniu, a nie charakterystycznym stroju łowcy. Jednak już wkrótce powinniśmy dostać kolejne doniesienia z planu i być może pierwsze oficjalne materiały promocyjne.

Główną rolę w filmie dostał Aaron Taylor-Johnson, a na ekranie zobaczymy też Russella Crowe’a, Arianę DeBose i Freda Hechingera, a niedawno do obsady dołączył też Alessandro Nivola.

Fabułę filmu rozpisał zespół scenarzystów w składzie: Art Marcum, Matt Holloway oraz Richard Wenk. Reżyserią filmu zajmie się J.C. Chandor („Chciwość”), a premierę zaplanowano na 13 stycznia 2023 roku.

Kraven the Hunter to pseudonim Sergeia Kravinoffa, syna sowieckich imigrantów. Jego nadludzka siła, zwinność oraz refleks sprawiają, że uważa się za najlepszego myśliwego na świecie. Po raz pierwszy jego postać pojawiła się w 1964 roku na łamach „The Amazing Spider-Man #15”.