Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Krudowie powrócą do kin!

Universal Pictures zdecydowało, że powstanie druga część animacji „Krudowie” („The Croods”). Rodzinka jaskiniowców powróci w 2020 roku!

Oficjalny opis pierwszej części:

Komedia animowana w polskiej wersji językowej, zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak „Shrek” i „Madagaskar”. W poszukiwaniu nowego domu staromodny jaskiniowiec musi przeprowadzić rodzinę przez prehistoryczne ziemie. Olbrzymich rozmiarów flora i fauna są już sporym wyzwaniem, jednak prawdziwe komplikacje pojawią się w chwili, kiedy do rodziny dołączy zatrważająco nowoczesny jaskiniowiec, którego poszukiwanie „jutra” zupełnie nie pasuje do poglądów naszego bohatera, hołdującego wczorajszym tradycjom.

Kontynuacja animacji znajdowała się w planach DreamWorks Animation, gdy studio funkcjonowało jeszcze jako niezależny podmiot. Film miał wejść do kin w grudniu 2017 roku, ostatecznie jednak plany nie weszły do fazy realizacji. W zeszłym roku DreamWorks kupił Comcast (właściciel Pictures i Illumination Entertainment), a cały projekt „The Croods 2” trafił do kosza.

Na szczęście Universal Pictures zdecydował się zmienić zdanie i już za trzy lata zobaczymy jak Krudowie spotykają na swej drodze nowe zagrożenie: inną rodzinę homo sapiens.