Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Książka The Walking Dead i promo 2 sezonu serialu

Wydawnictwo ABRAMS podpisało umowę ze stacją AMC, na wydanie książki związanej z serialem The Walking Dead.

Pierwsza ma pojawić się z okazji premiery 2. sezonu The Walking Dead, która zaplanowana jest na październik. Będzie to oficjalny, ilustrowany przewodnik zza kulis pracy nad 1. sezonem.

The Walking Dead Chronicles będzie mieć ponad 200 zdjęć, w tym nigdy nie publikowane fotografię, szkice koncepcyjne, szkice scenografii, zdjęcia charakteryzacji czy efektów specjalnych. Będzie także porównanie kadrów z komiksu z tymi z serialu.

Pojawią się w niej rónież wywiady z twórcą, Robertem Kirkmanem, producentem wykonawczym Frankiem Darabontem, charakteryzatorem, Gregiem Nicotero i obsadą. Ma być także dostępna szczegołowa analiza odcinków z wszelkimi smaczkami.

 

Przy okazji Comic Con stacja AMC podałą datę premiery 2. sezonu The Walking Dead. Serial powróci z drugim sezonem w październiku. Mamy też nowy zwiastun, przygotowany specjalnie na Comic-Con! Trwa ponad 4.5 minuty.

The Walking Dead powróci w niedzielę, 16 października. Co warte podkreślenia i przypomnienia – drugi sezon będzie miał 13 odcinków (a nie 6, tak jak było przy pierwszym sezonie). Oznacza to, że będzie emitowany bez przerwy do końca 2011 roku.