Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Książkowy prequel filmu Warcraft już 18 maja w księgarniach!

10 czerwca na ekranach polskich kin pojawi się długo oczekiwany film „Warcraft: Początek”. Z tej okazji wydawnictwo Insignis Media przygotowało dwie premiery książkowe ściśle powiązane z filmem.

„Warcraft: Durotan” Christie Golden to zapierająca dech w piersiach opowieść o wydarzeniach, które zaważyły na losach Klanu Mroźnego Wilka; to pełna magii i pasji historia Durotana, wodza klanu, zmuszonego do podjęcia trudnych decyzji w obliczu rozpadu świata Draenor, ojczyzny orków.

Powieść „Durotan” autorki dobrze znanej wielbicielom uniwersum Warcraft jest oficjalnym prequelem filmu „Warcraft: Początek”. Opowiada o zdarzeniach prowadzących wprost do spektakularnych przygód mieszkańców fantastycznych światów przedstawionych w wyczekiwanym filmie, którego polska premiera odbędzie się na 10 czerwca.

WARCRAFT D cover

Obrazowi Duncana Jonesa towarzyszyć będą dwie książki: wspomniany „Durotan” (premiera 18.05) oraz „Warcraft” również pióra Christie Golden. Filmowe powieści to jeszcze nie wszystko, co wydawnictwo Inisignis przygotowało dla fanów produkcji spod znaku firmy Blizzard. Jeszcze przed wakacjami na księgarskie półki trafi również opowieść wprowadzająca do zapowiadanej na sierpień gry „World of Warcraft: Legion”, czyli książka „Illidan” Williama Kinga.