Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kto jest przeciwnikiem Wonder Woman w zwiastunie Batman v Superman?

W najnowszym zwiastunie superprodukcji „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” pierwszy raz mogliśmy zobaczyć Gal Gadot w roli Wonder Woman w akcji.

Sceny, które zostały ujęte w zwiastunie mogły być fragmentem większej walki. Najnowsze spekulacje dotyczące filmu, wyjaśniają o jaki pojedynek może chodzić. Poniżej możliwe SPOILERY.

Jeżeli dotychczasowe plotki na temat produkcji Zacka Snydera się potwierdzą, to prawdopodobnie zobaczymy Wonder Woman walczącą z samym Doomsdayem. Niedawno mówiło się o możliwości pojawienia się Doomsdaya w filmie Snydera. Potwór ten w komiksach zabił Supermana. W „Batman v Superman” geneza potwora może wynikać z eksperymentów Leksa Luthora z ciałem generała Zoda. W trakcie walki wojownicza Amazonka ma podobno obciąć swoim mieczem jedną z dłoni potwora. Jednak na jej miejsce Doomsdayowi ma odrosnąć ostrze z kości.

W widowisku „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” mściciel z Gotham City postanawia poskromić obdarzonego boskimi mocami Supermana, gdyż nikt nie jest w stanie go kontrolować i sprawdzić jego zamiarów. Tymczasem na świecie toczy się globalna dyskusja, jakiego rodzaju superbohater jest potrzebny. W czasie gdy Batman z Supermanem toczą prywatną wojnę, światu i całej ludzkości zaczyna zagrażać nowe niebezpieczeństwo.

Światowa premiera „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w reżyserii Zacka Snydera jest zaplanowana na marzec 2016 roku. W obsadzie zobaczymy m.in. Henry’ego Cavilla, Bena Afflecka, Amy Adams, Gal Gadot oraz Jesse Eisenberga.