Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kto jeszcze z szansą na role w nowych Gwiezdnych Wojnach?

Czy chcielibyście zobaczyć Tatianę Maslany w „Gwiezdnych wojnach”? Plotki o jej udziale w „Rogue One” chodziły już od jakiegoś czasu, ale póki co rolę tę zdobyła Felicity Jones. Jednak Maslany wciąż znajduje się na trzyosobowej liście młodych kobiet, które być może dostaną główną rolę w epizodzie VIII.

O główną rolę rywalizują z nią Gina Rodrigues i Olivia Cooke. Teoretycznie to właśnie ta trójka jest oficjalnym top 3 do tej roli, ale podobno jest jeszcze kilka innych osób do „przetestowania”. Niestety, o owej roli póki co nic nie wiadomo. Jednakże trzy aktorki mają się sprawdzić w powiązaniu z aktorem „Przebudzenia mocy”, Johnem Boyega. Chodzi o to, pomiędzy którą parą będzie najlepiej widoczna chemia. I teraz pojawia się zasadnicze pytanie już nie o samą rolę, którą jedna z dziewczyn miałaby odegrać, ale o postać graną przez Daisy Ridley, która miała być obiektem zainteresowania Finna (granego przez Boyegę).

Epizod VIII reżyseruje Rian Johnson i to również on napisał scenariusz. Benicio del Toro wciela się w postać czarnego charakteru, a producentami są Ram Bergman oraz Kathleen Kennedy. Prawdopodobna premiera będzie miała miejsce 26 maja 2017 roku.