Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kto mógłby przejąć schedę po Robercie Downey Jr. w roli Iron Mana?

Tę trudną kwestię poruszył w jednym z ostatnich wywiadów Joe Russo, reżyser nadchodzącego wielkimi krokami widowiska „Avengers: Wojna bez granic”.

Iron Man zadebiutował na wielkim ekranie w 2008 roku i otworzył drzwi całemu MCU. „Avengers: Wojna bez granic” będzie zwieńczeniem 10-letniej pracy Marvel Studios i ekip związanych z poszczególnymi widowiskami. W superprodukcji nie zabraknie także Iron Mana – Roberta Downey Jr., którego przygoda w MCU wydaje się dobiegać końca…

On nie może grać tej postaci wiecznie. Jestem pewny, że w swojej karierze ma jeszcze wiele planów, które nie są związane z Iron Manem. Niemniej jednak, uwielbia grać tego bohatera, a ja z kolei uwielbiam pracować z nim na planie. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy. – zdradził Joe Russo. – Nikt nie będzie w stanie zastąpić Roberta w roli Iron Mana. Wydaje mi się, że fani nie zaakceptowaliby nikogo innego w tej roli. Robert nie napomykał nam nigdy, że chce skończyć z Iron Manem, ale któregoś dnia to nastąpi. – dodał twórca.

A jakie jest Wasze zdanie? Czy Robert Downey Jr. to jedyny i niezastąpiony Iron Man, czy może czas już by ktoś inny przywdział kostium superbohatera?

Naszą recenzję Avenges Infinity War przeczytacie TUTAJ.