Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kulisy i gagi z planu Doctora Strange

 

W sieci pojawiły się sceny usunięte z kinowej wersji widowiska „Doktor Strange”. Zobaczycie na nich m.in. proces tworzenia astralnej formy Strange’a i posłuchacie jak o pracy na planie opowiadają twórcy i jak bawiła się obsada podczas zdjęć.

Marvelowski „Doktor Strange” opowiada historię utalentowanego neurochirurga, doktora Stephena Strange, który po tragicznym wypadku samochodowym musi schować ego do kieszeni i wejść do świata mistycyzmu i medycyny alternatywnej.

W roli głównej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha („Sherlock”, „Gra tajemnic”, ”Zniewolony. 12 Years a Slave”). W obsadzie znajdują się również Chiwetel Ejiofor („Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Plan doskonały”), Mads Mikkelsen (“Hannibal”, “Polowanie”) oraz Tilda Swinton („Tylko kochankowie przeżyją”, „Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa”).

Reżyserią zajął się Scott Derrickson, film w jakości HD zadebiutuje już 14 lutego, a premiera wydania DVD i Blu-Ray 28 lutego. Wydania z pewnością przyniosą nowe materiały zakulisowe z widowiska.