Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kulisy oraz piosenka promocyjna Pięknej i Bestii

 

W sieci pojawiły się dwa nowe spoty promocyjne wyczekiwanej aktorskiej adaptacji baśni „Piękna i Bestia” od Disneya. Zobaczcie kilka nowych scen, posłuchajcie oficjalnego utworu promocyjnego i dajcie się zaprosić Emmie Watson na seans filmowy!

W rolach głównych w aktorskiej adaptacji baśni „Piękna i Bestia” zobaczymy Emmę Watson i Dana Stevensa. Za reżyserię produkcji odpowiada Bill Condon, a scenariusz napisali Evan Spiliotopoulos i Stephen Chbosky.

Obok Watson i Stevensa w obsadzie nie zabraknie również Iana McKellena w roli Trybika. W filmie wystąpią również Kevin Kline (Maurice), Luke Evans (Gaston), Josh Gad (Le Fou), Ewan McGregor (Płomyk), Gugu Mbatha-Raw (Plumette), Stanley Tucci (Cadenza), Audra McDonald (Garderobe) oraz Emma Thompson (Pani Potts).

„Piękna i Bestia” zadebiutuje w kinach już za kilka tygodni, a dokładniej 17 marca.

Poniżej możecie obejrzeć dwa najnowsze klipy promocyjne oraz posłuchać tytułowej piosenki do filmu w wykonaniu duetu Ariana Grande i Jon Legend! Utwór jest coverem piosenki Celine Dion i Peabo Brysona, który promował animację Disneya z 1991 roku.