Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kulisy powstawania kinowej Atlantydy

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak twórcy widowiska z DCEU przenieśli z kart komiksów na wielki ekran Atlantis, to obejrzyjcie poniższy materiał wideo. Zobaczycie w nim jak stworzono podwodny świat.

Premiera widowiska “Aquaman” w reżyserii Jamesa Wana zbliża się wielkimi krokami – film zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Oficjalny opis produkcji:

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

W roli głównej, Arthura Curry’ego aka Aquamana, pojawi się oczywiście Jason Momoa, jego rodziców zagrają Temuera Morrison (Thomas Curry) i Nicole Kidman (Atlanna), a jego ukochaną, Merę zagra Amber Heard. W filmie pojawią się także Willem Dafoe (Nuidis Vulko),Dolph Lundgren (król Nereus), Patrick Wilson (Orm /Ocean Master), a złoczyńcę i wroga Aquamana, Black Mantę, zagra Yahya Abdul-Mateen II.

“Aquaman” wchodzi do kin 21 grudnia 2018 roku!