Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kulisy skoku wiary z Assassin’s Creed – wideo

 

W sieci umieszczono zakulisowe wideo z planu ekranizacji „Assassin’s Creed” w reżyserii Justina Kurzela. Aby oddać realizm skoku twórcy zdecydowali się zatrudnić kaskadera, który skoczył z 38 metrów! Zobaczcie jak kręcono tę scenę z udziałem Damiena Waltersa.

Gracze doskonale znają ten element rozgrywki z serii gier „Assassin’s Creed” od Ubisoftu. Jednak w filmowej adaptacji również nie zabraknie tych emocji. Zobaczcie czego w tej kwestii możemy się spodziewać po ekranizacji gry od 20th Century Fox.

Oficjalny opis produkcji poniżej:

Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender („Prometeusz”, „Bękarty wojny”) w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.

Filmową adaptacją kultowej serii gier „Assassin’s Creed” zajmują się Ubisoft Motion Pictures w kooperacji z 20th Century Fox. Scenariusz przygotowali Adam Cooper, Bill Collage i Michael Lesslie. Reżyserem filmu jest Justin Kurzel („Makbet”).

Gwiazdą filmu jest Michael Fassbender, a obok niego zobaczymy również Marion Cotillard („Incepcja”, „Makbet”), Jeremy’ego Ironsa („Rodzina Borgiów”, „Lolita”, „Misja”) oraz Brendana Gleesona („Kalwaria”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I”).

Premierę filmu „Assassin’s Creed” zaplanowano na 21 grudnia 2016 roku.