Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kung Fu Panda parodiuje Star Wars!

Dream Works Animation właśnie opublikował zabawny filmik, w którym bohaterowie najnowszej produkcji “Kung Fu Panda 3” parodiują… Star Wars!

Kolejna część przygód pandy Po będzie opowiadała o jego wędrówce z biologicznym ojcem do sekretnej wioski, która ma byćazylem wszystkich pand w Chinach. Wkrótce okazuje się, że Po ma bardzo ważne zadanie – musi wytrenować swoich braci do walki ze złym duchem imieniem Kai, który ukradł moce zmarłych mistrzów kung fu.

Głosów bohaterom użyczą m.in. Jack Black (Po), Angelina Jolie (Tygrysica), Seth Rogen (Modliszka), Bryan Cranston (biologiczny ojciec Po) oraz Dustin Hoffman (Shifu), Jackie Chan (Małpa), Lucy Liu (Żmija). Ponadto usłyszymy też głosytakich aktorów, jak: Gary Oldman, Michelle Yeoh, Mads Mikkelsen i Danny McBride.

Reżyserem filmu jest Jennifer Yuh, scenariusz napisali Jonathan Aibel i Glenn Berger, którzy pracowali już przy poprzednich częściach serii. Ciekawostką będzie fakt, że poprzednie dwa filmy z wytwórni Dream Works Animation, które trafiły do kin w 2008 i 2011 roku, przyniosły w sumie 1,3 miliarda dolarów zysku!

Premiera “Kung Fu Panda 3” została zapowiedziana na początek 2016 roku.