Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Lady Sif z kluczową rolą w Thor: Ragnarok?

Jedna z bohaterek z uniwersum komiksów Marvela ma otrzymać kluczową rolę w najnowszym filmie „Thor: Ragnarok”. Do tej pory często odgrywała dosyć istotną funkcję, ale nigdy aż tak. Mowa oczywiście o Lady Sif granej przez Jaimie Alexander. Ostatnio widzieliśmy ją w filmie „Thor: Mroczny świat”, pojawia się również w serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”.

Aktorka została ostatnio zapytana o najnowszy sequel Thora i powiedziała, że:
„Myślę, że Marvel celowo nie mówi mi o pewnych rzeczach. Ponieważ wiedzą, że wtedy byłoby to coś w stylu „więc oto, co się stanie”. Wiem jednak, że pojawię się w trzeciej części Thora i Sif odegra naprawdę kluczową rolę w tym filmie. Nie mogę Wam powiedzieć jaką dokładnie, bo mnie zastrzelą.”

Właściwie nie pojawiło się do tej pory zbyt wiele informacji na temat filmu „Thor: Ragnarok”, nie jesteśmy nawet pewni, kto go będzie reżyserował. Póki co Marvel skupia się na „Civil War”.  Będzie ciekawie zobaczyć Lady Sif w większej roli, ale większość fanów  na pewno więcej myśli nad pojawieniem się Lokiego. Co się z nim dzieje? Czy wciąż zasiada na tronie?

Dowiemy się tego 3 listopada 2017 roku.