Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Legion Samobójców już na DVD i Blu-ray

 

Mamy dobrą wiadomość dla fanów „Suicide Squad” – od dziś film jest już dostępny w wersji rozszerzonej na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D i Blu-ray! W sam raz, by sprawić sobie prezent na mikołajki. W sieci pojawiły się też grafiki koncepcyjne alternatywnego wyglądu Jokera. Zobaczcie materiały poniżej.

W widowisku w reżyserii Davida Ayera od DC Comics występują m.in. Will Smith jako Deadshota, Jared Leto w roli Jokera, Margot Robbie jako Harley Quinn, Cara Delevingne jako Enchantress, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

„Legion samobójców” na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD pojawił się w sprzedaży już 5 grudnia. Wersja rozszerzona zawierająca nigdy nie pokazywany w kinach materiał filmowy dostępna będzie tylko na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D i Blu-ray. Jakie materiały dodatkowe znajdą się w wersji rozszerzonej?

TASK FORCE X: JEDNA DRUŻYNA, JEDNA MISJA – Odkryj bogate dziedzictwo najbardziej osławionych złoczyńców z uniwersum DC.
MOCNE STRONY I UMIEJĘTNOŚCI LEGIONU – Jak superprzestępcy dbają o formę? Relacja z pierwszej ręki.
JOKER I HARLEY: NAJGORĘTSZA PARA PRZESTĘPCZEGO ŚWIATKA – Oboje są zepsuci do szpiku kości. To duet z piekła rodem.
W POGONI ZA REALNOŚCIĄ – Scenarzysta i reżyser David Ayer ujawnia techniki tworzenia autentycznego surrealistycznego świata.
PLUS GAGI Z PLANU I WIELE WIĘCEJ!

legion wersje

Tymczasem okazuje się, że Jared Leto w roli Jokera mógł prezentować się w „Suicide Squad” trochę inaczej. Lepiej czy gorzej, oceńcie sami. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z kompletowania garderoby króla kryminalistów i alternatywny image Jokera.

joker 1

 

joker 2

 

joker 2b

 

joker 3

joker 4

 

 

joker 5

 

joker 3b

Źródło: galapagos.com.pl