Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Legion samobójców na promocyjnych fotografiach

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia bohaterów nadchodzącej superprodukcji od DC Comics i Warner Bros. Picutres. Tym razem, dzięki Entertainment Weekly, możemy podziwiać Jokera (Jared Leto) i pozostałych członków grupy do zadań specjalnych.

Reżyserią i scenariuszem zajął się David Ayer . Oficjalny opis i zdjęcia promocyjne „Suicide Squad”, który zadebiutuje na dużym ekranie już w za około miesiąc, poniżej:

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

Światowa premiera „Suicide Squad” została zaplanowana na 5 sierpnia, a w polskich kinach film zobaczymy 12 sierpnia.

W filmie zobaczymy Willa Smitha jako Deadshota, Jared Leto w roli Jokera, Margot Robbie jako Harley Quinn, Carę Delevingne jako Enchantress, Jaia Courtneya jako Boomerang i innych.

LS 2

 

LS 3

 

LS 4

 

LS 5

 

LS 6

 

LS 7

 

LS 8

 

LS 9

 

LS top