Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Lego Przygoda 2 – tej piosenki nie wybijecie sobie z głowy, sprawdźcie!

Twórcy „The LEGO Movie 2: The Second Part” udostępnili w sieci zakulisowe wideo z prac nad dubbingiem animacji. Zobaczcie jak z chwytliwą piosenką radzą sobie gwiazdy obsady – Chris Pratt i Alison Brie.

Oficjalny opis animacji:

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Nick Offerman, Alison Brie, Channing Tatum, Jonah Hill oraz Tiffany Haddish. Reżyserski stołek zajęli Chris McKay oraz Rob Schrab, a animacji premiera 8 lutego 2019 roku.