Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Liga Sprawiedliwości – czas na nowy teaser

Warner Bros. nie zamierza zaprzestać szturmu materiałami wideo, choć film będzie trwać około cztery godziny co kilka dni ukazuje się nowy zwiastun, w którym przebłyskuje choć jedna drobna scena niepublikowana wcześniej – obecny teaser skoncentrowany jest na postaci Wonder Woman.

„Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” (ang. „Zack Snyder’s Justice League”) będzie miała swoją światową premierę już 18 marca 2021 roku, zarówno na amerykańskiej platformie HBO Max, jak i wszystkich serwisach HBO, w tym HBO GO.

Oficjalnym powodem powstania tej wersji filmu ma być fanowski ruch, posty na społecznościowych mediach i liczne głosy z prośbami o nakręcenie wizji Zacka Snydera. Po raz pierwszy akcja #ReleaseTheSnyderCut pojawiła się w 2017 roku i nabierała rozpędu, a po lekkim wygaśnięciu co jakiś czas sam reżyser podsycał nadzieje fanów. Obecnie Snyder cieszy się, że dostanie szansę na dokończenie swej wizji.

W obsadzie filmu znaleźli się Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ray Fisher (Cyborg), Henry Cavill (Superman), Amy Adams (Lois Lane), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), Diane Lane (Martha Kent) czy Amber Heard (Mera).