Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Liga sprawiedliwości należy do Snydera

 

Warner Bros. rozwiało wątpliwości: Zack Snyder będzie figurował w napisach jako jedyny reżyser produkcji.

Z powodu rodzinnej tragedii, Zack Snyder zrezygnował z ukończenia reżyserii „Ligi Sprawiedliwości”, a jego obowiązki przejął Joss Whedon. Whedon, który nadal pracuje nad post-produkcją filmu, będzie figurował jako współscenarzysta filmu, wspólnie z Chrisem Terrio. Poznaliśmy również kategorię wiekową „Ligi Sprawiedliwości” – potwierdziły się przypuszczenia które mówiły o PG-13.

Oficjalny opis filmu:

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne odzyskał wiarę w ludzkość. Prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

W „Lidze Sprawiedliwości” wystąpią Henry Cavill (Clark Kent/Superman), Ben Affleck (Bruce Wayne/Batman), Gal Gadot (Diana Prince/Wonder Woman), Jason Momoa (Arthur Curry/Aquaman), Ezra Miller (Barry Alle /Flash), Ray Fisher (Victor Stone/Cyborg), Amy Adams (Lois Lane) i Amber Heard (Mera). Obok nich na ekranie pojawią się również Connie Nielsen (Królowa Hippolyta), Kiersey Clemons (Iris West), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), J.K. Simmons (Komisarz Gordon), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Jesse Eisenberg (Lex Luthor) i Ciarán Hinds (Steppenwolf).

Premiera 17 listopada, a poniżej przypominamy finałowy zwiastun produkcji: