Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Liga Sprawiedliwości – Snyder obiecuje, że to ostatni zwiastun

Warner Bros. pochwaliło się następnym zwiastunem autorskiej wersji „Ligi Sprawiedliwości” Zacka Snydera, który ma podobno być ostatnim. Nie powinno być to dla twórców – regularnie raczących nas kolejnymi materiałami – trudne, bowiem premiera widowiska będzie miała miejsce już w czwartek na HBO Max (w Polsce na HBO Go).

Oficjalnym powodem powstania tej wersji filmu ma być fanowski ruch, posty na społecznościowych mediach i liczne głosy z prośbami o nakręcenie wizji Zacka Snydera. Po raz pierwszy akcja #ReleaseTheSnyderCut pojawiła się w 2017 roku i nabierała rozpędu, a po lekkim wygaśnięciu co jakiś czas sam reżyser podsycał nadzieje fanów. Obecnie Snyder cieszy się, że dostanie szansę na dokończenie swej wizji.

W obsadzie filmu znaleźli się Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ray Fisher (Cyborg), Henry Cavill (Superman), Amy Adams (Lois Lane), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), Diane Lane (Martha Kent) czy Amber Heard (Mera).