Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Liga Sprawiedliwych w tym samym roku co Avengers 2?

Już za trzy lata możemy być świadkami prawdziwego pojedynku superbohaterów w kinach na całym świecie! Warner Bros. planuje na 2015 rok premierę “Ligi Sprawiedliwych”.

Jak wiadomo – “The Avenges 2” Jossa Whedona do kin ma wejść w 2015 roku. Warner Bros. chce wykorzystać ogromne zainteresowanie tematyką superbohaterów i w tym samym roku zainteresować widzów “Ligą sprawiedliwych”.

Obecnie Warner Bros. szuka reżysera. Niedawno pojawiły się informacje, że za kamerą może stanąć Ben Affleck, ale aktor zdementował te plotki. Według informacji LA Times, studio produkcyjne planuje rozpocząć zdjęcia do “Ligi Sprawiedliwych” już w przyszłym roku. Scenariusz pisze Will Beall, a do  ruszenia z pracą na planie brakuje tylko wspomnianego reżysera i połączenia całej obsady.

“Liga Sprawiedliwych” nie była pewniakiem Warner Bros. ponieważ studio walczyło o prawa do Supermana. Wczoraj proces został wygrany i studio może ruszyć z pracami nad nowym filmem o superbohaterach. Angaż proponowano również Christopherowi Nolanowi, jednak ten nie był zainteresowany. Po kiepskim przyjęciu “Green Lantern” WB planuje dać bohaterom jeden wspólny film, a dopiero później skupić się na pojedyńczych produkcjach.

Marvel ustalił datę premiery “The Avenges 2” na 1 maja 2015 roku. Wiele wskazuje na to, że Supermana, Wonder Woman, Batmana, Green Lantern, The Flasha i innych zobaczymy na ekranach kin niedługo później.