Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Logan i X-23 na najnowszych fotografiach

W ślad za finałowym zwiastunem komiksowego widowiska „Logan”, które w polskich kinach zadebiutuje jako „Logan: Wolverine”, w sieci pojawiły się nowe zdjęcia promocyjne. Możemy je zobaczyć dzięki magazynowi Empire.

W zeszłym tygodniu twórcy zaprezentowali fanom pełen akcji zwiastun ostatniego widowiska Wolverine’a z udziałem Hugh Jackmana. Tym razem, dzięki Empire, możemy zobaczyć jak ze zbirami radzą sobie staruszek Logan i jego młoda podopieczna, X-23.

Reżyserią zajął się James Mangold na podstawie scenariusza stworzonego we współpracy z Michaelem Greenem i Scottem Frankiem. W „Loganie” Hugh Jackman po raz ostatni wcieli się w Wolverine’a. W obsadzie pojawią się ponadto Stephen Merchant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Patrick Stewart i Dafne Keen.

Oficjalny opis:

Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart – seria „Star Trek”), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

„Logan” zadebiutuje na Festiwalu Filmowym w Berlinie już w lutym, a w kinach film będzie wyświetlany od 3 marca.

logan empire 1

 

logan empire 2

 

logan empire

 

 

logan empire plakat